Kontakty

Hornoměcholupská 497
109 00
Praha 10 - Horní Měcholupy

Tel.: +420 271 960 044
Mobil: +420 602 370 450
Fax.: +420 267 710 711
E-mail: info@pneugpo.cz

USKLADNĚNÍ MIMO-SEZÓNNÍCH KOL 1

 

Pneuhotel !!


1Pneuservis G.P.O., Vám nabízí zajímavou možnost uskladnění zimních pneu přes léto a letních pneu přes zimu, tedy mimo-sezónních kol. Při uskladnění pneumatik u nás si již nemusíte dělat starosti s odvozem a dovozem pneumatik do servisu, nemusíte si dělat starosti s místem pro jejich uskladnění.
Skladování provádíme v podmínkách speciálně určených a přizpůsobených pro skladování pneumatik či celých sad kol. Dodržujeme speciální předpisy pro uskladnění pneumatik, čímž se zvyšuje životnost Vašich pneumatik. Místo skladování musí být suché, středně větrané, bez přímého světla. Pneumatiky obuté na ráfku mohou být skladovány ve sloupcích či mohou být zavěšené. Pneumatiky neobuté na ráfku musí být skladovány vertikálně, abychom zamezili tlakům na kostru pneumatiky, a musí být otáčeny (jednou měsíčně). Pneumatiky musí být vzdáleny od jakéhokoliv zdroje plamene, žáru či elektrických výbojů
Před uložením každého kola, provedeme jeho kontrolu (technický stav, umytí) a připravíme na nadcházející období. Zákazník nemá starosti s manipulací a nemusí řešit kam a jak tyto mimo-sezónní pneumatiky uskladnit.
 

1 PNEUHOTEL 1