Kontakty

Hornoměcholupská 497
109 00
Praha 10 - Horní Měcholupy

Tel.: +420 271 960 044
Mobil: +420 602 370 450
Fax.: +420 267 710 711
E-mail: info@pneugpo.cz

MOTO - PNEUSERVIS 1

 


3Náš Pneuservis G.P.O., se specializuje také na přezouvání motocyklů, skútrů, čtyřkolek, sidecar, mopedů, všech druhů a značek. Máme nejmodernější strojní vybavení na přezouvání i vyvažování a to včetně speciálních přípravků pro přezouvání motocyklů, čtyřkolek a skútrů všech rozměrů.

Moto-pneuservis G.P.O., pracuje s nejnovějšími technologiemi jenž dokáži i dříve neopravitelné pneu kvalitně opravit pro další bezpečné používání a není tedy třeba kupovat pneu nové a vzniká tím zajímavá úspora zákazníkových finančních prostředků. Naši servisní mechanici jsou pravidelně certifikováni na provádění oprav pneumatik a duší. Používáme pouze značkový opravný materiál. Odborně provedená oprava Vám zajistí jistotu a bezpečnost při jízdě. V porovnání s náklady na pořízení nové pneu (duše) ušetříte, aniž byste snížili užitné vlastnosti opravené pneumatiky.

Žádná deformace ani žádné poškození pneumatiky se nesmí zanedbat. Každé viditelné poškození a netypický projev (deformace bočnic, běhounu, hluboký řez, trhlina, vibrace, ...) musí být vždy důsledně prozkoumány. Diagnóza umožní stanovit možnosti opravy či definitivní vyřazení pneumatiky z užívání.

Poradíme Vám při výběru vhodných pneumatik pro Váš motocykl přesně na míru.

Motocyklové pneumatiky plníme inertními plyny anebo dle přání zákazníka přípravkem Slime, což je vhodná prevence proti propíchnutí.

Náš Moto-pneuservis G.P.O., preferuje vždy osobní přístup ke každému zákazníkovi a specifickým potřebám jeho motocyklu, skútru, čtyřkolky či mopedu.