Kontakty

Hornoměcholupská 497
109 00
Praha 10 - Horní Měcholupy

Tel.: +420 271 960 044
Mobil: +420 602 370 450
Fax.: +420 267 710 711
E-mail: info@pneugpo.cz

PŘEZOUVÁNÍ A VYVAŽOVÁNÍ 1

 

Profesionální pneuservis !!


3Pneuservis G.P.O., je vybaven nejmodernějšími technologiemi jak ve strojním zařízení tak i v oblasti pneu-oprav. Protože víme, že rychlost, odbornost a kvalita servisní práce je dnes velmi důležitá jsou všichni naši technici pravidelně odborně školeni ve školících centrech předních světových výrobců pneumatik.

Nejnovější technologie vyvažování a montáže pneumatik provádíme na nejmodernějších strojích značek "SICE", "BALCO" a „JOHN BEAN“. Rozmezí průměrů kol které jsme schopni demontovat či montovat je od 10'' (25,4cm) do 26'' (66,04cm)  včetně kolečka od míchačky, či kol dětského kočárku. 

Nabízíme profesionální demontáže a montáže pneumatik pro všechny kategorie vozidel vč. závodních vozů a silničních nebo motokrosových motocyklů.

Montáži pneumatik je třeba věnovat z bezpečnostních důvodů mimořádnou péči a měl by ji proto provádět jen řádně zaškolený pracovník. Používejte vždy jen disková kola předepsané velikosti, v perfektním technickém stavu, tj. mechanicky nepoškozená, zbavená zbytků rzi a v případě ocelových kol opatřená i ochranným nátěrem.

4V případě montáže nových plášt'ů použijte současně i nový bezdušový ventil nebo novou duši. Bezdušové pláště (Tubeless) montujte vždy jen na ráfky s bezpečnostním provedením profilu dosedací plochy (např. typu HUMP).

Namontovanou pneumatiku nahuštěnou na předepsaný provozní tlak je třeba dynamicky vyvážit.

Před montáží nových pneumatik na vozidlo doporučujeme dále zkontrolovat a případně seřídit všechny prvky geometrie podvozku a pokud je to nutné do-vyvážit kola přímo na nápravě. Doporučujeme rovněž důsledně dodržovat použití ochranných čepiček ventilů, zejména kovových, které chrání ventil proti vnikání nečistot a následné netěsnosti. Nové pneumatiky doporučujeme používat prvních několik set kilometrů jízdy při nižších provozních rychlostech - dojde tak ke stabilizaci povrchu běhounu, což se příznivě projeví vyšší životností pláště.